Bij Casual Hoteles hebben we een team van professionals samengebracht die gepassioneerd zijn van toerisme, reizen, en boven alles om het verblijf van onze gasten comfortabeler te maken.


Juan Carlos Sanjuan Casual Hoteles

Juan Carlos Sanjuan

Ceo en Stichter

Het was zijn idee Casual Hoteles te creëren. Ondersteund door een verbazingwekkend team.

jcsanjuan@casualhoteles.com

casualhoteles Carlos Felipe

Carlos Felipe

Operations Manager

Ze gaan samen met het team om de uitbreidingsprocedure van de keten´s nieuwe hotels te ondersteunen

cfelipe@casualhoteles.com

Carlos J Portal Casual Hoteles

Carlos J. Portal

Comerciële Directeur

Verantwoordelijk voor partner-overeenkomsten, verkoop en zorgt dat klanten van wereldwijd komen.


cjportal@casualhoteles.com

Ainhoa Climent Casual Hoteles

Ainhoa Climent

Revenue Manager

Altijd op de hoogte om de beste relatie"kwaliteit- prijs" in onze hotels te bieden.


acliment@casualhoteles.com

casualhoteles-tamara-pastor

Tamara Pastor

Revenue Assistente

Zij is belast met alles wat de verkoopkanalen betreft.


revenue@casualhoteles.com

casualhoteles-leticia-carretero

Leticia Carretero

Directeur Marketing

Verantwoordelijk voor marketing en communicatie en voor het verzinnen van gekke ideen om ons bekend te maken.

marketing@casualhoteles.com

casualhoteles Marga Bou

Marga Bou

Finantiële Manager

Zij helpt ons om het finantiële management makkelijker te maken, zo ook heeft ze de controle over uitgaven, inkomen, rekeningen.....

mbou@casualhoteles.com

casualhoteles José Tórtola

José Tórtola

Hoofd Personeelszaken

Wil je je voegen bij onze ploeg? Dan is José de persoon die je zal helpen om van jou een werkend lid van Casual Hoteles te maken.

jtortola@casualhoteles.com

casualhoteles Diana López

Diana López

Chief Operating

Als je geld wilt krijgen, vraag het haar.

mdlopez@casualhoteles.com

casualhoteles Lucía Soto

Lucía Soto

Administration

Helpt om het hele team zorgvuldig te verzorgen.

rrhh@casualhoteles.com

casualhoteles Belén Laviada

Belén Laviada

Administration

Help het departement financieren, zorg dat alles goed is!.

administracion@casualhoteles.com

casualhoteles Sergio Sánchez

Sergio Sánchez

Systems Manager

Verantwoordelijk voor computersystemen.

ssanchez@casualhoteles.com